Platba

Online platby pro nás zajišťuje platební brána ComGate. Poskytovatel služby, společnost ComGate Payments, a.s., je licencovaná Platební instituce působící pod dohledem České národní banky. Platby probíhající skrze platební bránu jsou plně zabezpečeny a veškeré informace jsou šifrovány.

Platba kartou

Nejrychlejší způsob zaplacení online. Do rozhraní platební brány ComGate zadáte číslo karty, datum platnosti a CVC kód – tři čísla, která najdete v podpisovém proužku na zadní straně karty. Vše je zabezpečeno standardem 3D Secure, a tak budete nejspíš požádáni o zadání číselného kódu, který obdržíte SMSkou od své banky.

Platba bankovním převodem

Okamžitá platba prostřednictvím internetového bankovnictví. Platební brána ComGate vás přesměruje do vašeho internetového bankovnictví, kam se přihlásíte jako obvykle a zde potvrdíte už připravený platební příkaz. 

Po dokončení platby budete přesměrováni zpět do obchodu. Platba je potvrzena okamžitě, budeme bez odkladu pokračovat v realizaci objednávky.Kontakty

Kontak na provozovatele platbní brány:

ComGate Payments, a.s.
Gočárova třída 1754 / 48b, Hradec Králové
E-mail: platby-podpora@comgate.cz
Tel:  +420 228 224 267

Hotově/kartou při osobním odběru

V případě osobního odběru jsme Vám k dispozici na naší prodejně od pondělí do pátku v čase od 11:30 do 21:00.

Dodávané zboží zůstává až do úplného zaplacení kupní ceny ve vlastnictví prodávajícího, a to ve smyslu platných ustanovení § 443 - 446 obch. z., resp. § 601 obch. z.

Od kupní smlouvy je možné odstoupit do 14 kalendářních dnů. Lhůta 14 dnů začíná běžet následující kalendářní den po převzetí zboží.


Doprava

Dodací lhůty

Dodací lhůta se počítá na pracovní dny. Při expedici zboží je zákazník o této skutečnosti informován e-mailem. Počátek dodací lhůty se počítá dle typu platby následovně: při platbě na dobírku okamžitě po uskutečnění objednávky, při všech ostatních způsobech po zobrazení platby na účtu prodejce. Vyjímky a delší dodací lhůty jsou uvedeny u dotčeného zboží, případně je o nich zákazník informován e-mailem po objednání.

Poštovné a balné

Poštovné je účtováno dle typu převzetí zboží takto: 

  • Osobní odběr - ZDARMA
  • Dopravní službou GLS (doručení do druhého pracovního dne ode dne expedice v případě objednání ve všední dny do 12:00): 115,– Kč bez DPH, u objednávek nad 4.500,- Kč bez DPH je ZDARMA
  • Dopravní službou DPD (doručení do druhého pracovního dne ode dne expedice v případě objednání ve všední dny do 15:00): 115,– Kč bez DPH, u objednávek nad 4.500,- Kč bez DPH je ZDARMA
  • Kurýr - Praha (doručení do 2-3 h od odeslání v případě objednání ve všední dny do 15:00, za termín dodání neodpovídá prodejce): 250,- Kč bez DPH
  • Zásilkovna 69,-Kč (podmínky zasilkovny

S každou zásilkou obdrží zákazník daňový doklad (fakturu).