Beer Bottles

Pečlivě vybraná piva nejen ze Skandinávie

To nejlepší nejen ze severu u nás v e-shopu a v prodejně v Karlíně

Dlouho vybíráme piva, která dovážíme. Zakládáme si nejen na kvalitě, ale i na originalitě. Najdete u nás širokou nabídku pivních stylů od typických severských kyseláčů, po tradiční lambiky z Belgie a speciály z Rakousko-slovinských hranic.

!!

Tímto informujeme naše zákazníky o chybě uvedené na etiketě produktu Omnipollo - Brewtrance. Chybně zde nebyl uveden alergen: ořechy. Zboží nám můžete vrátit a my Vám vrátíme peníze.

-Beer Bottles

!!


Zkuste oblíbený finský mikropivovar SALAMA

Pyšníme se úzkou spoluprací s nejlepšími finskými řemeslnými pivovary, mezi které se řadí právě i tento mikropivovar z oblasti Espoo Salama na ničem nešetří a vaří bez kompromisů - vždy z nejkvalitnějších surovin a s obdivuhodným množstvím chmele. Kromě chuti Vás Salama ohromí jedinečnými in-house designy plechovek.

Nechte se zlákat vynikajícím Nordic Geezer

Tohle pivo je borůvková bestie s 8% alkoholu. Kyselý výbuch manga, mučenky, červeného pomeranče a vanilky ve stylu Imperial Berliner Weisse.

Dalších partnerské pivovary.


Vyberte si z našich balíčků nebo přímo v e-shopu

Rádi experimentujete?

Jelikož máme rádi netradiční pivovary, najdete u nás i spoustu výjimečných kousků. Jedním z našich oblíbenců, kteří se nebojí experimentovat, je švédké Omnipollo. Nápaditost a komplexnost zpracovaných ingrediencí, spolu s originálními nápady, se pak promíta napčíklad v řadě Bianca.

Kam dál?

Vstupte do e-shopu, projděte naše tipy nebo nás sledujte nás na Instagramu:

Nechte se pohltit temnotou Buďte součástí speciální celosvětové degustační události od To Øl. Dánský pivovar a jeho akce “Blackout January” představí pětici tmavých piv speciálně uvařených k této…

Zdravíme! Zítra 31.12. budeme mít zavřeno a těšíme se na vás 3.1. v novém roce! Hello! Tomorrow 31.12. we are gonna be closed but we are excited to see you again on the 3rd of January next year!

Přijďte na čerstvé novinky z pivovaru @omnipollo a zahnat nejen žízen, ale i hlad. K našim skandinávským pivním speciálům vám připraví výborné jídlo @givinar & @opp87 . Zažijete a ochutnáte Beer…

New and Improved je parádní hazy IPA s kombinací chmelů nelson sauvin, citry a mosaicu. Patří mezi signature piva od pivovaru @stigbergetsbryggeri 🇸🇪 a i mezi námi je velmi oblíbená, přijďte ji…

O nás

Proč jsme si vybrali zrovna Skandinavii? Je to jednoché - ochutnali jsme tamní piva a zamilovali si je. Originalita nezvyklých stylů a chutí i perfektně vyvážené IPAs nás přesvedčili o tom, že taková piva nám na českém trhu chybí. Jsme velice rádi, že Vám je Beer Bottles může představit.

Doufáme, že i Vy se do těchto piv zamilujete.
Beer Bottles